Start Aktualności MOJE PRAWA - NASZA SPRAWA - konkurs dla uczniów klas 6

MOJE PRAWA - NASZA SPRAWA - konkurs dla uczniów klas 6

Konkurs Moje PrawaGimnazjum nr 50, Biuro Poselskie Lidii Geringer de Oedenberg oraz Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA zapraszają uczniów klas szóstych szkół podstawowych do wzięcia udziału w I edycji konkursu wiedzy o społeczeństwie MOJE PRAWA - NASZA SPRAWA.

Informacje ogólne:

• konkurs odbędzie się 30 maja 2016 roku (poniedziałek) o godz. 10.00;
  • szkoła zgłasza trzech uczestników do 9 maja 2016 roku na adres we Wrocławiu:

ul. Grochowa 36 - 38, 53-424 Wrocław

nr tel. / faks: 71/ 360 40 30

faks: 71/ 360 40 20

Kontakt z organizatorami konkursu:

• Krzysztof Omelaniuk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 606 989 425;
  • Joanna Gruszczyńska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 697 161 439;

Zgłoszenia można przesyłać faksem, e-mailem albo pocztą.

Zgłoszenia przesłane po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane z powodów organizacyjnych.

Więcej szczegółowych informacji w dołączonym pliku [PDF]